Kontaktpersoner - Modulpac AB

 

Sven Ingvaldsson

VD

si@modulpac.se

0372-255 10 

 

 


Försäljning

Marie Rosholm

Marie Rosholm

Försäljningschef

marie@modulpac.se

0372-255 11
070-369 83 44

Oskar Granath

Försäljningsansvarig Norden

oskar@modulpac.se

0372-255 14
076-797 26 05

Iris Berg Von Linde

Försäljningsansvarig Tyskland

iris@modulpac.se

0372-255 25
072-080 15 25

Joost Bartels

Försäljningansvarig Europa

joost@modulpac.se

0372-255 02
 072-532 55 02

 

Amadeus Westerlund

Försäljningsassistent

amadeus@modulpac.se

0372-255 12

070-662 55 12

Maria Mellgren

Försäljning Kosmetika

maria.mellgren@telia.com

031-69 33 30

070-492 76 99

 

 


 

Order/Inköp

Carina Sjöberg

Carina Sjöberg 

Order/Administration

order@modulpac.se

0372-255 06

Martijn Ter Harkel

Inköp

martijn@modulpac.se

0372-255 19

 

 


Kvalitet & Miljö

Piret Svensson

Kvalitet & Miljöchef

piret@modulpac.se

0372-255 26

Mats Johansson

Kvalité

mats.johansson@modulpac.se

0372-255 30

Jonas Nilsson

Kvalité

jonas@modulpac.se

 0372-255 18

 


Research & Development (R&D)

Andreas Lundström

R&D Chef

andreas@modulpac.se

 0372-255 15

Micael Svensson

Konstruktör

micael@modulpac.se

0372-255 03

Joachim Salomonsson

Produktutvecklare

joachim@modulpac.se

0372-255 04

Morgan Ankarbrandth

Verktygsutvecklare

morgan@modulpac.se

0372-255 31


Produktion

Karl-Johan Sveningsson

Produktionschef

karl-johan@modulpac.se

 0372-255 08

Kimmo Silvasti

Produktionsplannerare Östra fabriken

 

 0372-255 00

Lenny Nordahl

Produktionsplannerare Västra fabriken

 

 0372-255 00

 


Ekonomi

Marie Ekegren

Ekonomiansvarig

mariee@modulpac.se

 0372-255 22

 

 

 

 

Produkten har blivit tillagd i varukorgen

Gå till kassanFortsätt handla
SvenskaEnglishDeutsch