Kontaktpersoner - Modulpac AB

 

Sven Ingvaldsson

VD

si@modulpac.se

0372-255 10 

 

 


Försäljning

 

Marie Rosholm

Marie Rosholm

Försäljningschef

marie@modulpac.se

0372-255 11
070-369 83 44

 

Oskar Granath

Försäljningsansvarig Norden

oskar@modulpac.se

0372-255 14
076-797 26 05

 

Iris Berg von Linde

Försäljningsansvarig Tyskland,
  Schweiz, Österrike

iris@modulpac.se

0372-255 25
072-080 15 25

 

Gustav Granath

Försäljningsansvarig Export

gustav@modulpac.se

0372-255 02

072-532 55 02 

 

 

Victor Svensson

Försäljningsassistent

victor@modulpac.se

0372-255 35

073-151 78 10

Maria Mellgren

Försäljning Kosmetika

maria.mellgren@telia.com

031-69 33 30

070-492 76 99

 

 


 

Order/Inköp

 

Carina Sjöberg

Carina Sjöberg 

Order/Administration

carina@modulpac.se

0372-255 06

Marie Claesson

Inköp

marieclaesson@modulpac.se

0372-255 19

072-55 255 19

Martijn ter Harkel 

Inköp

martijn@modulpac.se

0372-255 12

070 - 66 255 12

 


Kvalitet & Miljö

 

Piret Svensson

Kvalitet & Miljöchef

piret@modulpac.se

 +46 372-255 26

 

Mats Rosenvang

Kvalité

mats.rosenvang@modulpac.se

0372-255 30

 

Philip Thelin

Kvalité

philip@modulpac.se

 0372-25516



Pontus Lind

Kvalité

pontus@modulpac.se

 0372-36 04 42

 

 

 

 


Research & Development (R&D)

 

Andreas Lundström

R&D Chef

andreas@modulpac.se

 0372-255 15

Micael Svensson

Konstruktör

micael@modulpac.se

0372-255 03

Joachim Salomonsson

Produktutvecklare

joachim@modulpac.se

0372-255 04

Pär Brandt

Produktutvecklare

par@modulpac.se

0372-360 443

 

 

 

 

 


Produktion

 

Karl-Johan Sveningsson

Produktionschef

karl-johan@modulpac.se

 0372-255 08

Kimmo Silvasti

Produktionsplanerare Östra fabriken

 

 0372-255 00

Lenny Nordahl

Produktionsplanerare Västra fabriken

 

 0372-255 00

 


Ekonomi

 

Marie Ekegren

Ekonomiansvarig

mariee@modulpac.se

 0372-255 22

 

 

 

 

Produkten har blivit tillagd i varukorgen

Gå till kassanFortsätt handla
SvenskaEnglishDeutsch