Kontakta oss

Modulpac AB

 

Västra fabriken / HK                      Östra fabriken
Västergatan 16                                Industrigatan 11
341 50 Lagan                                  341 50 Lagan

Beställning/order
order (a) modulpac.se

Faktura
invoice@modulpac.se

Kvalitet service & frågor
quality@modulpac.se

Telefon: 0372-255 00
Telefax: 0372-255 01

VD

Försäljning

  • Iris Berg von Linde

    Area Sales Manager Germany

    iris@modulpac.se
    Telefon 0372-255 25
    SMS +46 (0)720801525

  • William Fritzell

    Sales representative

    william@modulpac.se
    Telefon 0372-255 14
    SMS +46 (0)767972605

  • Marie Rosholm

    Försäljningschef

    marie@modulpac.se
    Telefon 0372-255 11
    SMS 070-369 83 44

  • Peder Ståhl

    Area Sales Manager Norden

    peder@modulpac.se
    Telefon 0372-255 12
    SMS +46 (0)70 6625512

  • Joost Bartels

    Area Sales Manager

    joost (a) modulpac.se
    Telefon 0372-255 02
    SMS 072-53 255 02

  • Maria Mellgren

    Säljare kosmetika

    maria.mellgren@telia.com
    Telefon 031-69 33 30
    SMS 070-492 76 99

  • Carina Sjöberg

    Order / administration

    carina@modulpac.se
    Telefon 0372-255 06

  • Order

    Beställning / order

    order (a) modulpac.se

Kvalitet & Miljö

Konstruktion / Produktutveckling

  • Micael Svensson

    Konstruktion / produktutveckling

    micael (a) modulpac.se

    Telefon 0372-255 03

  • Andreas Lundström

    Konstruktion / produktutveckling

    andreas (a) modulpac.se

    Telefon 0372-255 15

  • Martijn ter Harkel

    Inköp / tryckning utveckling

    martijn@modulpac.se
    Telefon 0372-255 19

Produktion